Partnerzy i sponsorzy

Sponsorzy główni

 

 

   Julian Kozankiewicz, prezes zarządu jPalio SA. Przedsiębiorca związany od ponad 10 lat z sektorem reklamy oraz IT. Jest udziałowcem spółek skupiających się między innymi na negocjacjach elektronicznych oraz transmisjach on-line. Był założycielem, jednym z kluczowych akcjonariuszy oraz prezesem spółki EM Lab SA, którą w roku 2008 wprowadził na rynek New Connect stając się najmłodszym prezesem spółki publicznej w Polsce. Aktywnie wspiera Fundacje Absolvent.pl przyznającą stypendia studentom i absolwentom uczelni wyższych z przeznaczenim na rozwijanie ich pasji oraz talentów. Regularnie uczestniczy w konferencjach TED (www.ted.com) oraz jest jednym z inicjatorów eventów TEDxYouth oraz TEDxWarsaw (pierwszego eventu TEDx w Polsce).


  

Tomasz Andryszczyk
 (30 lat). W  okresie 12.2006 - 5.2011 był rzecznikiem prasowym Urzędu m.st. Warszawy, wcześniej zdobywał doświadczenie w agencjach First Public Relations i ComPress. Od czerwca 2011 roku współwłaściciel agencji Primo Corporate Advisory (PCA) zajmującej się doradztwem komunikacyjnym dla  podmiotów sektora energetycznego i przemysłowego.  PCA wspiera swoich klientów w budowaniu przejrzystych, skutecznych i zgodnych z etyką relacji z mediami, opinią publiczną, ekspertami i podmiotami decyzyjnymi.


  
Karol Komorowski - współtwórca Grupy The Exception, dynamicznie rozwijającej się spółki w skład której wchodzi agencja Public Relations !Buzz PR, agencja reklamowa WORK-ROOM oraz agencja interaktywna dot360, której jest Prezesem. Swój korporacyjny sznyt zdobywał u boku Dyrekcji TPSA oraz w głównej siedzibie londyńskiego oddziału British American Tobacco, gdzie uczestniczył w tworzeniu globalnej strategii ERP. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami z zakresu technologii i reklamy.Prywatnie pasjonat narciarstwa alpejskiego i członek elitarnego stowarzyszenia Golden Boys.


  
Piotr Kempa aka Ricci Delord - współwłaściciel firmy zajmującej sie produkcja TV. Współproducent wielokrotnie nagradzanego filmu 'Matka Teresa od kotów'. Wicemistrz Polski Rally Cross w 2010. Prezes klubu AZS SWPS, członek zarządu BRAND TRUST PARTNERS.


   Paweł Kornosz, pełnomocnik Zarządu PLL LOT S.A.. Zajmuje się działaniami interactive oraz e-commerce. Wcześniej był związany m.in. z agencją IQ Marketing. Jest współtwórcą działu marketingu interaktywnego AtomClik. Był zaangażowany w tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych stanowiących silne wsparcie dla kampanii zintegrowanych. Dużą część swojego czasu poświęca na pomoc i wsparcie w rozwoju młodym talentom.

 

 

Sponsorzy

 

 

    

 

 

Patroni medialni

 

                         

 

                          Partnerzy

 

 

                                          

 

 

                                                        

 

 

                       

 

 

                       

 

 

Współorganizator


Impreza objęta Honorowym Patronatem Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Karola Musioła

 

 

Impreza objęta Honorowym Patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego